Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Leia koostööpartner Tallinnas toimuval rahvusvahelisel IKT ja digioskuste kontaktseminaril!

Sihtasutus Archimedes korraldab 19.-22 septembril juba kolmandat korda info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ning digipädevuste teemalise kontaktseminari „Enhancing Digital Competences in Education and Training“.

Väga populaarseks osutunud sündmus toob kokku ligi 70 haridustöötajat üle Euroopa. Õpetajad, koolitajad ja haridusspetsialistid tulevad siia, et jagada kogemusi IKT kasutamises koolikeskkonnas ja hariduses laiemalt ning et leida koostööpartnereid, kellega alustada Erasmus+ strateegilist koostööd.

2017. aasta septembris Tallinnas toimunud kontaktseminari tulemusena sündis 12 erinevat rahvusvahelist projektiideed, millega töötati edasi kuni kevadise Erasmus+ taotlustähtajani. Kontaktseminaril osalenud Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi loodus- ja reaalainete õppekava programmijuht Mario Mäeots kinnitab, et tulemuseni jõudmiseks on oluline just alguses tulevaste koostööpartneritega silmast silma kohtumine. “Seminar pakkus piisavalt võimalusi, et partneritega läbi rääkida. Minu jaoks oli oluline see, et õppisin inimesi tundma ja sain lõpuks hästi aru, kellega on võimalik projektini edasi liikuda.”

Vaata täispikka intervjuud:

Ootame seminarile osalejaid erinevatest asutustest ja organisatsioonidest, sh kohalikest omavalitsustest, ettevõtetest, kultuuri- ja noortetööga tegelevatest asutustest. Lisainfot leiad meie kontaktseminaride kodulehelt. Taotluste esitamise tähtaeg on 21. mai.

Vaata ka taotlemisinfot, kuidas kontaktseminaril osaleda.

Viimased uudised