LEND 2020

Untitled

Mis seostub sinul lendamisega? On need pikad ootejärjekorrad, kaotsiläinud pagas, kohtumine vana tuttavaga, ootamatu ümbersõit…

Või hoopiski põnevus hinges, kuhu Sinu õpiteekond seekord viib või mida väärtuslikku uuest rahvusvahelisest koostööprojektist saad?

Sihtasutus Archimedes on viimased viisteist aastat läbi erinevate programmide edendanud rahvusvahelist koostööd hariduses, teadus- ja arendustegevuses ja noorte kodanikuhariduses. On aeg esitada meile kõigile, kes rahvusvahelise koostööga seotud on, küsimus – mis sellest kõigest kasu on? Veelgi enam, uue avaneva programmperioodi valguses mõtiskleda, kuhu edasi?

Hariduskonverents LEND 2020 – ainult taevas on piiriks? kutsub Sind 21. novembril Tallinna Tehnikaülikooli ühisele lennureisile uurimaks läbi erinevate inimeste vaatenurkade, isiklike kogemuste ja põnevate näidete rahvusvahelistumise tegelikku mõju.

Mida ühine lennureis kaasa toob?
MÕJU UURIVAD KÜSIMUSED, HUVITAV TEEMAARENDUS, TERAVAD MÕTTED VESTLUSRINGIS, RAHVUSVAHELINE LÕUNA, KOHTUMINE HEADE TUTTAVATEGA, NÄITED JA LOOD VIIES OOTESAALIS, PIDULIK TUNNUSTUSÕHTU JA PALJU MUUD!

Milline on olnud rahvusvahelistumise mõju Eestis indiviidi, organisatsiooni, kogukonna, riigi tasandil?
Kas ja kuidas on rahvusvaheline koostöö mõjutanud meie tänast väärtuspilti ja mõtlemise paradigma muutust?
Millistest võimalustest haarata kinni uue perioodi valguses?

Kõik reisil osalejad saavad eriväljaande – kogumiku viimase seitsme aasta tegevustest rahvusvahelise koostöö raames.

Konverentsile registreerumine on lõppenud. Juhul kui soovid osaleda, ent ei jõudnud õigel ajal registreeruda, palun võta ühendust aadressil konverents@archimedes.ee uurimaks vabade kohtade olemasolu.
Kohtumiseni LEND 2020 pardal!

Konverentsi korraldab ja rahastab Sihtasutus Archimedes. Konverents on osalejatele tasuta.
Täiendav informatsioon: konverents@archimedes.ee

*Korraldajad jätavad õiguse teha programmis vajadusel muudatusi.