Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Sihtasutus Archimedes tähistab Euroopa päeva kokku 10 Eesti linnas

Euroopa Komisjoni Eesti esindus korraldab koostöös Rahandusministeeriumi, SA Archimedese ja Europe Directi teabekeskustega Euroopa päeva 10 Eesti linnas. Üritused toimuvad vahemikus 1.-16. mai Türil, Võrus, Valgas, Narvas, Rakveres, Pärnus, Haapsalus, Tartus, Tallinnas ja Põlvas.

Archimedes osaleb Euroopa Komisjoni Eesti esinduse poolt korraldatavatel üritustel ja tutvustab programmi Erasmus+ haridus- ja noortevaldkonda ning Euroopa Solidaarsuskorpuse tegevusi.

9. mail toimub suur kogupereüritus Tallinna vabaduse väljakul. Alustame tavapärase lõbusa passimäng tingliku Euroopa passiga, millega saab külastada saatkondi ning nende esindusi Vabaduse väljakul ja võita reisitšekke. Õhtu lõpeb suure kontserdiga. Kogu ürituse ajal on avatud lasteala, kohvikud, Euroopa institutsioonide telk ning toimub virtuaalne pildistamine.

Eelmise aasta “Euroopa päeval” olid fookuses EL eesistumine ja Erasmus+ 30. sünnipäeva tähistamine.

Tähistame Euroopa Komisjoni esinduse Eestis eestvedamisel Euroopa Päeva lausa 10 Eesti linnas! Erasmus+ ja Solidaarsuskorpus on kõikjal esindatud oma infolauaga. Foto: Tiina Lipp (Sihtasutus Archimedes)

Lisamaterjal:

Euroopa Komisjoni esinduse Eestis uudis “Euroopa päev”

Euroopa päeva koduleht

Eero Loonurm: Erasmus+ on andnud 85 000 Eesti brändi saadikut

Ajaleht KesKus kirjutab: Erasmusest sai Erasmus+

 

Lisainfo Euroopa päeva sündmustest üle Eesti:

Viimased uudised