Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Study Estonia viib läbi digiturunduse koolituse Eesti kõrgkoolidele

SA Archimedese hallatav Study Estonia korraldab 24. novembril Eesti kõrgkoolide välisturundajatele Google Analytics rahvusvahelise koolituse nimega “Which data in Google Analytics can help me get more students”. Koolituse viivad läbi tuntud rahvusvaheliste kõrgkoolide digikampaaniate konsultandid ja koolitajad Elias Faethe ning Benedikt Wirmer.

Sotsiaalmeedia ja digikampaaniate rakendamine kõrghariduse turundamisel pole ammu enam mingi uudne võte, küll aga kogevad paljud kampaaniate elluviijaid probleeme kampaaniate tulemuslikkuse hindamisega. Paljud analüütika tööriistad ja koolitused on ülesse ehitatud tavatoodete turundustegevuste analüüsiks, mistõttu on koolidelt tihti just vajaka infost, et kuidas neid analüütika instrumente rakendada nö ebatraditsioonilise ja mittefüüsilise toote nagu seda on õppeprogramm turundamiseks.

“Google Analytics on üks neist tööriistadest, mida on võimalik kasutada enda tegevuste tulemuslikkuse mõõtmiseks ja uute tegevuste planeerimisel. See on eelkõige kodulehe statistika tööriist, mis võimaldab analüüsida lehe liiklust, allikaid, külastajaid ning jälgida kampaaniate tulemuslikkust,” kommenteeris koolituse korraldaja Merili Reismann.

Koolitusest võtavad osa Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Estonian Business Schooli, Eesti Maaülikooli ja Euroakadeemia rahvusvahelistumisega ja turundusega seotud spetsialistid ja eksperdid.

Pilt: https://givewp.com/

Koolitajad

Elias Faethe (Google Analytics IQ and HubSpot Inbound Marketing tunnistusega) on töötanud kõrghariduses Google Analtyics fookusega alates 2010. Aastast. Ta on viinud läbi Google Analytics temaatilisi seminare USA, UK, Soome ja Hollandi kõrgkoolidele ning konsulteerinud peaaegu 100 erinevat ülikooli seoses nende individuaalsete tegevustega Google Analtyicsi rakendamisel.

Benedikt Wirmer liitus tuntud Studyportals haridusplatvormiga aastal 2011 ja on sellest ajast saadik olnud vastutav erinevate interdistiplinaarsete projektide ja ülesannete eest. 2014. aastast saadik on ta juhtinud mitmete veebilehtede ja analüütikaga seotud projekte ning uuendanud mitmeid StudyPortalsi tooteid ja teenuseid. Eelmisest aastast saadik konsulteerib ta ka ülikoole seoses uuringute läbiviimise, analüütika ja kasutajakogemuse jälgimisega. Benediktil on 10 aastat kogemust veebiarenduses ning digiturundusest ning on läbiviinud rohkem kui 200 tunni ulatuses rahvusvahelise haardega koolitusi.

Study in Estonia on Eestit kui kvaliteetset kõrgharidusvõimalusi ja eneseteostust pakkuvat maad tutvustav algatus. Study in Estonia tegevusi koordineerib SA Archimedes ja seda rahastab DoRa+ programmi raames Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

Rohkem infot:

Merili Reismann
SA Archimedes
Study Estonia
Kõrghariduse välisturunduse vanemspetsialist
Merili.Reismann@archimedes.ee
www.studyinestonia.ee

Viimased uudised