Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

18. mail toimub esimene Eesti kutsehariduse rahvusvahelistumise päev

ArchimedesFoundation_EST_ENGpärnumaa kutseharidusekeskuse logoErasmus+  

SA Archimedes ja Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutsuvad

ESIMESELE KUTSEHARIDUSE RAHVUSVAHELISTUMISE PÄEVALE

mis toimub Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis 18. mail 2017 algusega kell 10.00.

Esimest korda  toimuva kutsehariduse rahvusvahelistumise päeva eesmärk on  juhtida tähelepanu kutsekoolides tehtavale heale rahvusvahelisele koostööle. See on suurepärane võimalus saada aimu koolides toimuvatest rahvusvahelistest tegevustest ja nende tulemustest ning kohtuda eredate isiksustega, kes kutsehariduse rahvusvahelistumist eest veavad. 

Päevale annavad kohe hoo sisse kõige tähtsamad inimesed koolis ehk siis välispraktika läbinud Pärnumaa KHK õpilased. Edasi astuvad ette ülejäänud võtmetegelased, et avada kogu õpirände korraldusliku poole võlu ja valu. Kolmas oluline vaatus on pühendatud strateegilisele koostööle, esitletakse häid näiteid ja antakse ideid ja julgust neile koolidele, kes ei ole veel selles vallas kätt valgeks saanud. Päeva lõpus uurime, kuidas rahvusvahelistumine paistab akrediteerimises ning kuidas on kutsehariduse rahvusvahelistumise seis naaberriigis Soomes.

NB! Üritust ilmestab Tartu Kunstikooli õpetaja Kalli Kalde litograafia tehnikas graafika tööde näitus, mis valminud stažeerimise ajal Saksamaal.

Registreeru hiljemalt 10. mail kella 16ks!

Registreeruma

Päevakava

Kohtumiseni!
Lisainfo: Tiina Lipp, tiina.lipp@archimedes.ee

Viimased uudised