Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

6. novembril toimub Nordplus programmi avaüritus

Nordplus programmi peatselt avanevast, taotlusvoorust parema ülevaate saamiseks korraldame 6. novembril infovebinari. Tulevane taotleja saab tutvuda nii programmi üldiste eesmärkide ja reeglitega kui alaprogrammidega eraldi.

Vebinari ajakava:
14:00 Nordplus programmi üldine info
14:10 valdkondadeülesed tegevused (Nordplus Horizontal)
14:40 üld- ja kutseharidus (Nordplus Junior)
15:10 täiskasvanuharidus (Nordplus Adult)
15:40 kõrgharidus (Nordplus Higher Education)

Vebinarile registreerumine.

Kellel projektiidee juba olemas ja vebinar kuulatud, aga tunnete, et vajaks veel nõustamist siis pakume 8. ja 18. novembril võimalust konsultatsiooniks.

Nordplus Juniori,  täiskasvanuharidusprogrammi, keeleprogrammi ja  horisontaalprogrammi puudutavaid konsultatsioone pakume 8. novembril kell 11-14 Tallinnas Nordic Forum Hotelis (Viru väljak 3) ning Nordplus kõrgharidusprogrammi kohta nõustame 18. novembril  kell 11-14 samas kohas.

Konsultatsioonile registreerumine.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus eesmärk on edendada ja tugevdada koostööd Põhja- ja Baltimaade vahel nii üld-, kõrg-, kui täiskasvanuhariduses. Programm toetab õpirännet, projekte ja võrgustikke ning on suunatud hariduse ja elukestva õppega seotud asutustele ja organisatsioonidele. Rohkem infot leiad Nordplusi kodulehelt. Tutvu ka uue taotlusvooru juhendraamatuga.
 
Lisaks soovitame lugeda Hiiumaa Ametikooli eduka Nordplus projekti lugu, kus on tähelepanu all loodushoid ja täiskasvanuharidus.
 
Viimased uudised