Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

9. detsembril selguvad aasta säravamad haridusprojektid ja -edendajad

Kolmapäeval, 9. detsembril  antakse tänusündmusel “Archimedes tunnustab” kätte aasta parima tudengiblogija, edukaimate Elukestva Õppe Programmi koostööprojektide, parimate kutseõppurite blogide, praktikalugude ja fotode, aasta parima haridusvideo, -disaini ja -nutiteo ning aasta parima õpiränduri ja õpirände edendaja tänukirjad.

Aasta parim blogija valitakse noorte seast, kes on avaldanud oma Erasmuse õpiperioodi lugusid Delfi “Tudengiblogis”. Edukaimad Eluesktva Õppe Programmi (2007-2013) viimaste aastate säravamad koostööprojektid hõlmavad endas üldhariduse, kutsehariduse ja täiskasvanuhariduse projekte. Lisaks tunnustatakse veel kutseõppureid, kes on kirjutanud silmapaistvad õpirände praktikalood, jäädvustanud muljetavaldavaimad fotod ning kajastanud oma tegemisi ajaveebides ehk blogides. Kutseõppurite konkursile saadeti 26 ajaveebi, 32 praktikalugu ja 103 fotot.

Kuldõuna tunnustused 2013. aastal. Foto: Karol Sepik

Kategooriates “Aasta video hariduses”, “Aasta disain hariduses” ja “Aasta nutitegu hariduses” esitati kokku 23 tööd, millest tihedaim konkurents oli videode seas. Viimasena antakse üle aasta õpiränduri ja aasta õpirände edendaja tänukirjad.

“Aastate jooksul oleme tunnustanud nii tudengeid ja õpilasi kui ka asutusi. Seekord otsustasime nad kõik siduda üheks tervikuks,” kommenteeris sihtasutuse kommunikatsiooniosakonna vanemspetsialist Tiina Lipp. “Täiesti uued on kategooriad, kus tahame tunnustada loovat lähenemist video, kujunduse või nutiteo näol. Pidevalt tehakse hariduse valdkonnas loomingulisi ja innovaatilisi tegusid, mis võiksid saada kuidagi ka auhinnatud.”

Kuldõun on Sihtasutuse Archimedes tunnustussündmus haridusalases töös väljapaistvaid tulemusi saavutanud asutustele ja inimestele.

Lisainfo:
Eero Loonurm
Kommunikatsiooniosakond
Sihtasutus Archimedes
e-post: eero.loonurm@archimedes.ee

 

Viimased uudised