Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Akadeemilise tunnustamise agentuur

1. augustil 2020 liikusid Eesti ENIC/NARIC teenused Haridus- ja Noorteametisse (HARNO).

Haridus- ja Noorteamet on SA Innove, SA Archimedese, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) ning Eesti Noorsootöö Keskuse (ENTK) teenuste põhjal loodud ühtne valitsusasutus, mille ülesandeks on Eesti riigi haridus- ja noortepoliitika elluviimine. Rohkem infot uue ameti kohta ning kontaktid leiad harno.ee.

Eesti ENIC/NARIC keskus (Akadeemilise tunnustamise agentuur)  kuulub Euroopa Nõukogu, UNESCO ja Euroopa Komisjoni koostöövõrkudesse ENIC ja NARIC.

Euroopa Nõukogu ja UNESCO koostöövõrk ENIC (European Network of National Information Centres on Academic Recognition and Mobility) ning Euroopa Liidu koostöövõrk NARIC (National Academic Recognition Information Centres) on rahvusvahelised võrgustikud, mis on loodud välisriigis omandatud hariduse õige ja õiglase tunnustamise lihtsustamiseks ning akadeemilise ja tööalase liikuvuse soodustamiseks.

Asume aadressil Tõnismägi 11, Tallinn. Meie vastuvõtuajad on: E, K, R 9.00-12.00 ja T, N 14.00-17.00. Hindamiseks esitatavad dokumendid võib saata ka elektrooniliselt e-posti aadressile enic-naric@archimedes.ee