Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Alates 9. maist saavad raamprogrammis ja COST võrgustikus osalejad taotleda projektide ettavlmistamistoetust ja käibemaksu kompenseerimist

Riiklikud toetusskeemid EL T&A 6. ja 7. raamprogrammis ning COST võrgustikus osalejatele

Alates 9. maist saavad EL koostööprogrammides osalevad organisatsioonid hakata esitama taotlusi ettevalmitustoetuse ja käibemaksu kompenseerimistoetuse saamiseks.

Riigieelarvest rahastatavad toetusskeemid T&A 6. ja 7. raamprogrammis ning COST võrgstikus osalejetele on loodud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Sihtasutuse Archimedes koostöös, et toetada ja stimuleerida Eesti teadusasutuste ja ettevõtete rahvusvahelist koostööd.

Ettevalmistustoetuse eesmärk on tunnustada ja stimuleerida kvaliteetsete EL T&A 7. raamprogrammi (7RP) ning teaduse ja tehnoloogia alase koostöövõrgu COST raames rahastamist taotlevate projektide kirjutamist ja tegevustes osalemist Eestis.

T&A raamprogrammide projektide käibemaksu kompenseerimistoetuse eesmärgiks on tagada riigieelarve vahenditest raamprogrammide projektide käibemaksukulude hüvitamine ning seeläbi vähendada projektide rakendajate finantsriske.

Kontakt ja täiendav info ülalnimetatud riiklike toetusskeemide kodulehelt www.archimedes.ee/rptoetus või
Indrek Mahla
Teaduskoostöö keskuse konsultant
tel 730 0370
mobiil 5326 8602
e-post indrek@archimedes.ee

Viimased uudised