Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Archimedeses alustas tööd uues kuues Euroguidance koostöövõrgustik

Sihtasutus Archimedes on selle aasta algusest Eesti esindaja Euroopa koostöövõrgustikus Euroguidance. Euroguidance toetab nõustamisteenuste valdkonna rahvusvahelistumist ning pakub arenguvõimalusi ekspertidele kodu- ja välismaal.

Euroguidance on Erasmus+ programmis tegutsev koostöövõrgustik karjäärialaseid tugiteenuseid pakkuvatele asutustele. Võrgustikku kuulub 68 keskust 35 Euroopa riigist. Partnerid koguvad ja levitavad õppimisvõimalustega seotud infot ning on sillaks teiste riikide nõustamisteenuste,  haridus- ja tööhõivesüsteemide juurde. 2018. aasta lõpuni oli Eesti esindajaks koostöövõrgustikus Sihtasutus Innove.

Rahvusvaheline koostöö on suur inspiratsiooni- ja uuendusmeelsuse allikas väga paljudele professionaalidele. Just karjäärispetsialistidel on suur roll inimeste parima potentsiaali ja õnne leidmisel ning ühiskonna edenemisel tervikuna. Parim õpirände toetaja on ikka isikliku kogemusega professionaal ja sellesse panustamine on investeering tulevikku.

Kui on huvi rahvusvahelise koostöö vastu karjääriteenuste valdkonnas, otsid põnevaid praktikaid teistest riikidest või soovid laiendada oma rahvusvahelist partnerite ringi, siis võta meiega julgelt ühendust:

margit.rammo@archimedes.ee
haridus.archimedes.ee/euroguidance

Meie rahvusvaheliste kolleegide ettevõtmistest saab parima ülevaate võrgustiku kodulehe vahendusel: www.euroguidance.eu.

Viimased uudised