Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Avame uue taotlusvooru teadus- ja arendusasutuste teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamiseks

Alameetme “Teadus- ja arendusasutuste teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamine” 2. taotlusvoor avatakse 1. novembril 2010 ja taotluste vastuvõtmine lõpetatakse 14. jaanuaril 2011. Taotlused saab esitada elektrooniliselt Eesti Teadusinfosüsteemi keskkonnas.

Alameetme raames on õigus toetust taotleda Eesti teadus- ja arendusasutusel, mis on taotlusvooru väljakuulutamise aastal baasfinantseerimise subjekt.

Taotlusvoorust toetatavate projektide abikõlblikkuse perioodi algus on 1.01.2010 ning abikõlblikkuse perioodi kestus on 2 aastat alates taotluse rahuldamise otsuse tegemise kuupäevast, kuid mitte hiljem kui 31.12.2015.

Toetuse andmise üldeesmärgiks on teadus- ja arendusasutuste konkurentsivõime edenemist ja strateegiliste eesmärkide täitmist toetava teadustöö läbiviimisega seotud infrastruktuuri kaasajastamine.

Alameetme “Teadus- ja arendusasutuste teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamine” tingimused kinnitati haridus- ja teadusministri määrusega nr 55 12. juunil 2009. Meedet toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Lisainfo: Mariann Saaliste, tel 730 0507

Viimased uudised