Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Avatud on Nordplus programmi 2015. aasta taotlusvoor

Taaskord on avanenud võimalus taotleda toetusi Põhja- ja Baltimaade hariduskoostööprogrammist Nordplus.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus eesmärk on edendada ja tugevdada koostööd Põhja- ja Baltimaade vahel nii kooli-, kõrg-, kui täiskasvanuhariduses. Programm toetab õpirännet, projekte ja võrgustikke ning on avatud hariduse ja elukestva õppega seotud asutustele ja organisatsioonidele.

Programmi infopäev on väga hea võimalus Nordplusi toetustega lähemalt tutvuda. Infopäev toimub 20. jaanuaril 2015 Tallinnas, Original Sokos Hotel Virus. Registreeru SIIN hiljemalt 15. jaanuaril.

Nordplus Juunior toetab õpirännet, arendusprojekte ja võrgustikke Balti- ja Põhjamaade koolide, kutsekoolide ja lasteasutustega.

Nordplus kõrgharidusprogramm toetab üliõpilaste ja õppejõudude/töötajate õpirännet, arendusprojekte ja võrgustikke Balti- ja Põhjamaade kõrgkoolide vahel.

Nordplus täiskasvanuhariduse programm toetab õpirännet, arendusprojekte ja võrgustikke Balti- ja Põhjamaade täiskasvanuharidusasutustega.

Nordplus horisontaalprogramm toetab valdkondi hõlmavaid projekte ja võrgustikke ning on avatud kõikidele haridusvaldkonnas tegutsevatele asutustele.

Nordplus keeleõppeprogramm toetab rootsi, taani ja norra keele õpet kõikidel haridustasanditel.

Taotlemine toimub online keskkonnas Espresso.

Taotluste esitamise tähtaeg on 2. märts 2015.

 

 

Teate koostas:
Karol Sepik
Haridusteabe büroo kommunikatsioonispetsialist
karol.sepik@archimedes.ee

Viimased uudised