Üldandmed Kontakt Otsi

Study Estonia uute Eestis õppimist tutvustavate videode saamislugu

admin

Eelmise aasta lõpus korraldas Study in Estonia koostöös Eesti kõrgkoolide ja Work in Estoniaga YouTube live videoesitlused BFM Baltic Film, Media, Arts and Communication Schoolis Eesti koolide ja meil õppimis- ning töötamisvõimaluste kohta. Sessioonide ülesvõtted jäädvustati ka 100-sekundiliseks ülevaatlikuks klipiks “Making of Study Estonia video presentations”.

Videote tegemises osalesid Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor. Lisaks tutvustavad videod stipendiumivõimalusi, eesti keelt ja kultuuri, Eestis töötamist ja üldinformatsiooni Eestis elamise ja õppimise kohta.

“Making of Study Estonia video presentations” video:

Kogu seeriat 13 videoga saab vaadata järgnevalt aadressilt:

Study Estonia on Eestit kui kvaliteetseid kõrgharidusvõimalusi pakkuvat riiki tutvustav koostööprojekt. Tegevustes osalevad kõik Eesti kõrgkoolid, kus võimalik õppida vähemalt ühel täies mahus inglise keeles õpetataval ja rahvusvaheliselt tunnustatud tasemeõppe kaval. Study Estonia tegevusi koordineerib Sihtasutus Archimedes programmi Dora Pluss raames, mida viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu fondi kaudu ning Euroopa Liidu struktuuritoetuste abil.

Lisainfo:

Kristina Piliste
kristina.piliste@archimedes.ee
Study Estonia
Sihtasutus Archimedes