Üldandmed Kontakt Otsi

Tutvu väljaandega „Aasta hariduse ja teaduse heaks“!

Greta Roosaar

Sihtasutusel Archimedes valmis varasemate aastaraamatute järglasena väljaanne „Aasta hariduse ja teaduse heaks“, millega anname põgusa ülevaate oma 2019. aasta tegevustest ja saavutustest.

Väljaanne käsitleb sihtasutuse Archimedes peamisi valdkondi ehk akadeemilist tunnustamist, hariduse rahvusvahelistumist, Euroopa Liidu struktuuritoetusi Eesti kõrgharidusse ja teadusse, kõrg- ja kutsehariduse kvaliteedikindlustust ning noortevaldkonna rahvusvahelistumist. Võib kõhklemata öelda, et igas nimetatud valdkonnas tähistasime möödunud aastal nii suuri kui väikeseid töövõite.

„Aasta hariduse ja teaduse jaoks“ on sihtasutuse Archimedes aastaraamatu järglane. Aastaraamatut on antud järjepidevalt välja alates 2001. aastast ning tänasel väljaandel on au astuda selle väärika rivi lõppu. Nagu meie sihtasutus, mis liigub pidevas muutumises, on aastaraamatu formaat teisenenud ning proovib aja ja inimestega sammu pidada. Üks asi aga pole muutunud – meie esimene ja kõige tähtsam prioriteet on töötada Eesti hariduse ja teaduse heaks! Mõnusat avastamist!

Meie 2019. aasta kokkuvõtet saab lugeda siin: Aasta hariduse ja teaduse heaks 

Varasemaid aastaraamatuid näeb siin: Aastaraamatud ja perioodika

Sihtasutuse Archimedes kollektiiv märtsis 2020 (fotograaf Aron Urb)