Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Doktoriõppe eelkool ootab haridus- ja kasvatusteaduste huvilisi

3. aprillil algavad doktoriõppe eelkooli seminarid neile, kes soovivad astuda haridus- ja kasvatusteaduste doktoriõppesse ning teha vajalikud ettevalmistused edukaks kandideerimiseks ja doktoriõpingute alustamiseks.

Haridus- ja kasvatusteaduste doktoriõppe eelkool on aprillist juunini toimuv tasuta täienduskoolitus mahuga 2 ainepunkti. Eelkoolis toimub neli 4-tunnilist seminari ning individuaalnõustamised. Seminarides on võimalik kohtuda hiljuti kaitsnud doktorantidega ning lugeda kaitstud doktoritöid.

Eelkooli tulemusel oskad teha teadliku valiku: kas astuda doktoriõppesse, millises valdkonnas teha tööd, kes võiks olla juhendaja, mida arvestada doktoritöö projekti koostamisel, kuidas saada õpinguteks ja teadustööks vajalikku toetust.

Eelkool on kõigile, kes kaaluvad astumist haridus- ja kasvatusteaduste doktoriõppesse: magistrantidele, õpetajatele, koolijuhtidele, haridusametnikele ning teistele haridustöötajatele.

Eelkool korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi programmi Eduko rahastamisel Tartu Ülikooli Pedagogicumi ning Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste doktorikooli koordineerimisel. Seminarid viivad läbi õppejõud mõlema ülikooli õppekavadelt: haridusteaduse õppekavalt Tartu Ülikooli sotsiaal- ja haridusteaduskonna haridusteaduste instituudist, kasvatusteaduse õppekavalt Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste instituudist ning loodusteadusliku hariduse õppekavalt Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna loodusteadusliku hariduse keskusest.

Eelkool toimub videokonverentsina Tartu Ülikooli ning Tallinna Ülikooli vahel. Tartu Ülikoolis kohtutakse Pedagogicumis (Tähe 4-321) ja Tallinna Ülikoolis Mare majas (Uus-Sadama 5, ruum M-446).

Lisainfo ja registreerimine: http://www.pedagogicum.ut.ee/et/eduko/doktorikooli-eelkool

 

Teate edastas:
Monika Maamägi
Eduko koordinaator
Tel 699 9394, 527 8037
monika.maamagi@archimedes.ee
http://eduko.archimedes.ee

Viimased uudised