Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Eesti tööandjad saavad nüüd NatureJobs portaalis tasuta kuulutada

Teadustöökohti vahendav portaal EURAXESS Jobs teeb nüüdsest koostööd maailma ühe suurima sama valdkonna portaaliga NatureJobs, mis võimaldab Eesti tööandjatel leida tasuta töökuulutuste abil teadlasi üle kogu maailma.

„NatureJobs on üks rahvusvaheliselt suuremaid ja prestiižsemaid töökuulutuste kanaleid, mida kasutavad sajad tuhanded teadlased üle maailma. Seal kuulutamine annab Eesti tööandjatele kahtlemata oluliselt laiema väljapaistvuse,“ ütles EURAXESS Eesti võrgustiku koordinaator Liina Raju. Kui lisada oma töökuulutus tasuta EURAXESS Jobs keskkonda, kajastub see ka NatureJobsis, milles kuulutamine on üldjuhul tasuline.

Hetkel on Euroopa EURAXESS Jobs veebilehel saadaval 3978 tööpakkumist, neist seitse Eesti teadustöökohtadele. Kõiki teadustöökohti saab vaadata aadressilt http://ec.europa.eu/euraxess/jobs, Eestis pakutavad teadustöökohad on kättesaadavad Eesti EURAXESS veebilehel http://euraxess.ee.

EURAXESS Jobs portaal teeb koostööd veel mitme teadustöökohti vahendava portaaliga nagu INRA ja prantsusekeelne Galaxie, käimas on läbirääkimised veel kolme suure portaaliga. „NatureJobsiga liitumine on veel üks samm selles suunas, et EURAXESS Jobs portaalist saaks Euroopa suurim teadustöökohtade vahendaja,“ rääkis Raju.

EURAXESS on Euroopa Komisjoni koordineeritav võrgustik, mille eesmärk on abistada teadlasi töökoha leidmisel teistes riikides ja seal tööleminekuga kaasneva seadusandluse osas. EURAXESS võrgustikul on välisteadlaste tugikeskused kõigis suuremates ülikoolides üle Euroopa, lisaks on igal riigil oma EURAXESS veebileht, mis sisaldab vajalikku infot just sinna riiki kolivale teadlasele. Kõik EURAXESS võrgustiku teenused on teadlastele tasuta.

Eestis asuvad nõustamiskeskused Tartu Ülikoolis, Eesti Maaülikoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis, Tallinna Ülikoolis, Teaduste Akadeemias ja Sihtasutuses Archimedes.

Lisainfo:
EURAXESS Eesti veebileht http://euraxess.ee;
EURAXESS Eesti võrgustiku koordinaator Liina Raju, tel 5349 9250,
liina.raju@archimedes.ee

Viimased uudised