Üldandmed Kontakt Otsi

Erasmus+ äpp toetab õpirändureid planeerimisest tagasi tulemiseni

Erasmus+ programmiperiood alles hakkab tuure koguma, aga ühe uue võimalusena on välja tulnud Erasmus+ Äpp! Praegune versioon on mõeldud eeskätt tudengitele, kes on suundumas õpirändesse, kuid äppi täiendatakse pidevalt ning võimalusi tuleb juurde.

Erasmus+ programm on olnud üks edukamaid programme Euroopa Liidus ning see on toetanud enam kui kümmet miljonit inimest elumuutva kogemusega välismaal. 2021–2027 programmiperioodi eesmärk on jõuda veel rohkemate inimesteni. Uus Erasmus+ rakendus teeb elu kohe palju lihtsamaks – kogu informatsioon koguneb (ja suuresti on juba kogutud) ühte rakendusse.

Rakenduses saab samm-sammult, juhendi järgi kandideerida Erasmus+ programmi – seal on kõik vajalikud tähtajad ja informatsioon Erasmuse kohta. Samuti leiab sealt eripakkumisi, saab suhelda teiste erasmuslastega ning lugeda kogemuslugusid. Võimalik on ka oma Eramuse kogemus digitaliseerida, jagades pilte kohtadest, leida sõpru, mobiliseerida, saada ja jagada nippe ning väga palju muud.

Erasmus+ App on nüüd alla laaditav Google Playst, App Store’ist ning nähtav veebis https://erasmusapp.eu/.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur on Haridus- ja Noorteameti koosseisu kuuluv Euroopa Liidu haridus-, noorte ja spordiprogrammi Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse riiklik agentuur Eestis. Lisaks kuulub agentuuri tegevuste hulka karjäärinõustajaid toetav Euroguidance, rahvusvahelise noorteinfoga tegelev Eurodesk, Põhja- ja Baltimaade haridusprogramm Nordplus, Euroopa Keeleõppe Tunnuskiri ning SALTO Noorte Osaluse ja Informatsiooni Ressursikeskus.

Viimased uudised