Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Erasmus+ kutsehariduse harta taotluse esitamise tähtaeg on 16. mai

Kutsehariduse õpirände hartaga akrediteeritakse ja tunnustatakse kutseõppeasutusi, kes on olnud edukad kvaliteetse õpirände korraldamises oma õpilastele ja töötajatele.  

Esimeste hartade üleandmine 2015. aastal.(vasakult) Rakvere Ametikooli direktor Kuno Rooba, Narva Kutseõppekeskuse direktor Riina Veidenbaum, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse direktor Riina Müürsepp, Sihtasutus Archimedese juhatuse esimees Rait Toompere, Tallinna Teeninduskooli direktor Meeli Kaldma, Tartu Kunstikooli direktor Kadi Kreis.

Harta omanikel on võimalus taotlus kutsehariduse õpilaste ja töötajate Erasmus+ õpirändeks lihtsustatud korras. Selle eesmärk on toetada saatvate organisatsioonide õpirände korraldamise suutlikkuse kasvu, jätkates samal ajal õpirände kvaliteedi tunnustamist ning arendamist.

Kutsehariduse õpirände hartat saavad taotleda õpirände korraldamises edukad kutseõppeasutused. Hetkel on hartaga akrediteeritud üheksat kutsekooli –  Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Rakvere Ametikool, Tallinna Teeninduskool, Tartu Kunstikool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Kuressaare Ametikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Hiiumaa Ametikool, Tallinna Ehituskool.

Vaata videot eelmisel aastal hartaga tunnustatud Tallinna Ehituskoolist.

 

Harta taotlemise ajakava:

Taotluste esitamise tähtaeg: 16. mai 2019

Harta taotluste hindamine: juuni-august 2019

Harta omanike väljakuulutamise: septembri lõpp 2019

Viimased uudised