Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Erasmuse essee- ja fotokonkursi tulemused on selgunud

Erasmuse essee- ja fotokonkursi tulemused on selgunud

Seoses Erasmuse 20. aastapäevaga Euroopas 2007. aastal kuulutas SA Archimedes Hariduskoostöö keskus 15. mail 2007 välja Erasmuse-teemalise essee- ja fotokonkursi «Erasmusega Euroopas». 30. juuniks 2007 laekus HKK-le 15 esseed ja 67 fotot. Nii esseesid kui fotosid hindas viieliikmeline SA Archimedes töötajatest ja Erasmuse programmi menetlemisega seotud isikutest koosnev žürii.

Parimad esseed

  • I koht (3000 krooni) – Kaisa Ansper (Itaalia, Palermo)
  • II koht (1000 krooni) – Anete Kruusmägi (Itaalia, Pisa)
  • III kohta (Erasmuse meened) jäid väga võrdsete punktisummadega jagama 3 tööd – Tiina Jürgens (Itaalia, La Sapienza), Riina Õun (Tšehhi, Praha) ja Saskia Keskpaik (Saksamaa, Konstanz).

Parimad fotod

  • Parim foto (1000 krooni) – Annika Isand “Väärt sõnaraamatut peab mitmeti kasutama” (Hispaania, Leida)
  • Äramärkimist (Erasmuse meened) leidsid veel Anu Kõu foto “Groningeni ülikooli peahoone esine jalgrattaplats” (Holland, Groningen) ja Edgar Sepa fotod (Hispaania, Sevilla)

HKK kõrghariduse büroo tänab kõiki osalejaid, kes jagasid oma Erasmuse programmi kogemust sõnas ja pildis. Valik konkursile laekunud töid avaldatakse Erasmuse programmi tutvustavates infomaterjalides. Eriline tänu ka programmis osalevate kõrgkoolide Erasmuse koordinaatoritele, kes aitasid sõnumi konkursi toimumisest üliõpilasteni viia.

Auhindade üleandmine toimub 22. novembril EXPRO 2007* raames Tallinna Laululava ruumides korraldataval üliõpilaskonverentsil “Milleks mobiilsus?!”. Hariduskoostöö keskus võtab kõikide auhinnasaajatega isiklikult ühendust.

* EXPRO – Hariduskoostöö keskuse korraldatav EL-i haridusprogrammide projektitulemuste näitus

Täpsem info:

SA Archimedes, HKK
Kõrghariduse büroo
konkurss@archimedes.ee
tel. 6996 498

Viimased uudised