Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

EÜL: Archimedes on 2012. aasta tudengielu toetaja

Sihtasutus Archimedes pälvis Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) kõrgeima tunnustuse kategoorias “Aasta tudengielu toetaja”.  2012. aasta tegijate ja tegude indamiskomisjoni kuulusid EÜLi  juhatuse, vilistlaskogu, meeskonna ning ka volikogu liikmed.

Sihtasutuse struktuuriüksustest leidsid äramärkimise nii hariduskoostöö keskuse, kõrghariduse arenduskeskuse kui ka kõrghariduse kvaliteediagentuuri tegevused. “Archimedes on olnud mitmetes valdkonnas hea koostööpartner: läbi programmi Primus, Erasmuse büroo, läbi Bologna ekspertide, välisturundusbüroo Study in Estonia, kõrghariduse kvaliteediagentuuri ja mitmete teiste tegevuste,” seisab kirjas EÜLi tunnustuses.

Eesti Üliõpilaskondade Liit

Eesti Üliõpilaskondade Liidu korraldatud Tallinna tudengipäevad. Foto: Helena Veldre

EÜLi juhatuse esinaine Monika Maljukov hindas seda, et Archimedese panus on olnud nii rahaline, sisuline kui ka ka kaasav – teisisõnu on Archimedes toetanud EÜLi väga paljude tegevuste elluviimisel. Maljukov lisas: “SA Archimedes on olnud EÜLile aastaid hea koostööpartner ning meie tegevuste pidev toetaja. Lisaks sellele kaasatakse üliõpilaste esindajaid eri Archimedese protsessides, ja mis kõige olulisem – meie ettepanekuid kuulatakse.”

Eesti Üliõpilaskondade Liit

Igal aastal omistab EÜL tunnustusena aasta tudengisõbra, aasta ettevõtte, aasta partneri, aasta tudengielu toetaja, tudengielu aastasündmuse ning kõrghariduspoliitika aastasündmuse tiitli. Kandidaate nendele tunnustustele said esitada EÜLi juhatus, töötajad, vilistlaskogu liikmed, volikogu liikmed ning kõrgkoolide ja ülikoolide üliõpilaskondade juhatused.

EÜLi tunnustused aastal 2012:

Aasta tudengielu toetaja: Sihtasutus Archimedes
Aasta sündmus kõrghariduspoliitikas: kõrgharidusreform
Aasta koostööpartner: SEB pank
Aasta ettevõte: SEBE
Aasta sündmus tudengielus: Tallinna Ülikooli tudengikohviku Oaas avamine

Lisainfo:

Eero Loonurm
Kommunikatsioonijuht
e-post: eero.loonurm@archimedes.ee
tel: +372 697 9225

Viimased uudised