Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Euroopa Liidu 7. raamprogrammi avakonverents 28. märtsil Vanemuise Kontserdimajas

Eesti Vabariigi Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Sihtasutusega Archimedes kutsub Teid osalema Euroopa Liidu 7. raamprogrammi (7RP) avakonverentsil 28. märtsil Tartus Vanemuise Kontserdimajas.

Teadusuuringute ning tehnoloogia arendamise 7. raamprogramm on Euroopa Liidu peamiseks teaduse finantseerimise vahendiks aastatel 2007-2013, pakkudes rahastamisvõimalusi ülikoolidele, teadusasutustele, ettevõtetele ja üksikisikutele.

7RP on varasematest raamprogrammidest nii suurem kui ulatuslikum – seitse aastat kestva programmi kogueelarveks on 53,2 miljardit eurot, mis on seni suurimaks teadusprogrammile tehtud rahaeraldiseks. Konverentsile ootame kõiki, kes on huvitatud partnerlusest üle-euroopalistes koostööprojektides.

Konverentsi fookus

Tippkonverents annab sisuka ülevaate 7. raamprogrammi eesmärkidest, struktuurist ja rahastamisskeemidest. Eraldi räägitakse raamprogrammis osalemisest praktiku pilgu läbi.

Ettekannetega esinevad erinevate valdkondade spetsialistid Euroopa Komisjonist ja sihtasutusest Archimedes.

Kõigil osalejatel on suurepärane võimaluse plenaarosale järgevas töötubade sessioonis saada individuaalset konsultatsiooni Euroopa Komisjoni vastava ala spetsialistilt ning arutada just oma huvist lähtuvaid küsimusi.

Detailine kava on kättesaadav ürituse kodulehel www.archimedes.ee/7rpkonverents

Registreerimine

Registreerimine toimub veebi vahendusel aadressilt www.archimedes.ee/7rpkonverents , viimane päev selleks on 23. märts.

Konverentsil osalemine on kõigile tasuta.

Lisainfo:
vaata www.archimedes.ee/7rpkonverents
e-posti teel margit@archimedes.ee või tel 730 0335 (Margit Lehis)

Viimased uudised