Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Hillar Bauman valiti Vene Föderatsiooni akrediteerimisnõukogu liikmeks

Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri kõrghariduse hindamisekspert Hillar Bauman valiti Vene Föderatsiooni akrediteerimisnõukogu (National Accreditation Board) liikmeks.

Vene Föderatsiooni akrediteerimisnõukogu on Venemaa Rahvusliku Akrediteerimiskeskuse (National Centre for Public Accreditation) kõrgeim otsustuskogu, mis vaatab üle  Venemaa ülikoolide õppekavade  välishindamise aruandeid ja võtab vastu akrediteerimisotsuseid.

“Venemaa agentuur otsis oma hindamisnõukogusse välisliiget. Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuril on Venemaa agentuuriga pikaajaline koostöökogemus ning tunneme ka Venemaa kõrgharidusüsteemi ja selle eripära ja oskame vene keelt. Kuna lisaks sellele on meil olemas teadmine Euroopa kõrghariduses toimuvatest suundumustest ja arengutrendidest, siis tehti ettepanek just mulle,” kommenteeris Hillar Bauman.

Hillar Bauman. Foto: EKKA

Nõukogusse kuulub 25 liiget. Esimene istung, kus Hillar Bauman osaleb, toimub käesoleva aasta 21. märtsil.

Sihtasutus Archimedes lõi Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri 2009. aastal. SA Archimedes büroona viib agentuur läbi Eesti kõrgkoolide institutsionaalset akrediteerimist ja õppekavagruppide kvaliteedihindamist ning kutseõppe akrediteerimist.

Lisainfo:

Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri koduleht
Venemaa Rahvusliku Akrediteerimiskeskuse koduleht

Täpsem informatsioon:
Hillar Bauman
Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri hindamisekspert
hillar.bauman@archimedes.ee
Tel 640 0458

 

Teate edastas:

Eero Loonurm
Kommunikatsioonijuht
Sihtasutus Archimedes
e-post/ e-mail: eero.loonurm@archimedes.ee
tel/ph: +372 697 9225
www.archimedes.ee

Viimased uudised