Üldandmed Kontakt Otsi

Aastaraamatud ja perioodika

Aastaraamatu väljaandmine on Sihtasutuse Archimedes traditsioon juba aastast 2001.

Meie eesmärk ühiskonnas on hoolitseda selle eest, et rakendatavad meetmed ja nende koosmõju panustaks haridus-, teadus- ning noortevaldkonna arengu edufaktoritesse, milleks on tunnustatud kvaliteet, teadmistel ja koostööl põhinev arendustegevus ning sihipärased investeeringud.

Igal aastal võtame kokku selle, mis on eelmisel aastal ära tehtud. Räägime toetustest, rahvusvahelisest koostööst, toetuse saajate edulugudest. Võtame kokku kõige, mida suutsime ära teha ise või kus saime kaasa aidata toetuse saajate projektidele.

Paberkujul on võimalik meie aastaraamatutega tutvuda eri raamatukogudes ning meie Tallinna ja Tartu kontorites, veebiraamatuna aga võite kõigi raamatutega tutvuda siin lehel.

Lisaks saate tutvuda ka meie perioodikaga ning vanema põneva materjaliga (Programmi Eduko uudiskiri, raadiosaade KoolOn saated).

Head tutvumist!

 

Programm Euroopa Noored

Programm Primus

Perioodika ja infokirjad

  • Ajakiri MIHUS. MIHUS on esimene Eesti noorsootöö ajakiri, mis toob noorsootöö professionaalile kätte uued teooriad, arvamused, uuringud ja praktikad.
  • Hariduskoostöö uudiskiriElektroonilise uudiskirja abil saad olla kursis, milliseid võimalusi Archimedes pakub rahvusvaheliseks haridusalaseks koostööks. Kajastust leiavad nii toetusprogrammid, parimad projektinäited kui huvitavad valdkondlikud üritused.
  • Eduko uudiskiri (2008-2015)Haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programm Eduko uudiskiri.
  • KoolOn (2010-2013). Kuku raadio eetrist kostuv õppimise ja õpetamise teemaline saatesari (Arhiiv 2010-2013)