Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Kandideerimine tunnuskirjale “Aasta võõrkeelealane tegu 2014″ – uus tähtaeg 16. juuni

Euroopa keeleõppe tunnuskiri on Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumi tunnustus, mis toetab ja tunnustab uuenduslikku lähenemist keeleõppele. Pikendasime taotluste esitamise tähtaega tunnuskirjale “Aasta võõrkeelealane tegu 2014″ 16. juunini.

Aasta võõrkeelealane tegu 2014 võib olla tulemuslikult lõppenud rahvusvaheline või kohalik projekt, mis innustas õppima võõrkeeli, oli omapärane ja pakkus uudseid lahendusi. Kandideerima on oodatud keeleõppeprojektid, -materjalid, -vahendid jne.
Aasta võõrkeelealane tegu võib olla ka festival, õpiring, keelteklubi, võõrkeelte õppimise ja õpetamise teemaline konverents vms – eelkõige need tegevused, mis ei ole seotud formaalse õppetööga.

2014. aasta eelisteemad:

  • Kaasav keeleõpe
  • Keeled ja sport

Euroopa Komisjoni ning Haridus- ja Teadusministeeriumi tunnuskiri on rahvusvaheline tunnustus. Tunnuskirja saajad valib esitatud kandidaatide hulgast välja žürii. Silmapaistvamatele tunnuskirja laureaatidele antakse ka rahaline preemia. Tunnuskirjad ja preemiad antakse üle sügisel, täpsem info septembris.

Loe eelisteemadest ja kandideerimisest lähemalt SIIT.

Teate koostas:
Karol Sepik
Haridusteabe büroo kommunikatsioonispetsialist
karol.sepik@archimedes.ee

 

Viimased uudised