Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Konverents "Teaduskoostöö programmide mõju" toimub 5. veebruaril

5. veebruaril toimub Viru konverentsikeskuses konverents “Teaduskoostöö programmide mõju”, mis keskendub Euroopa Liidu Teadus- ja arendustegevuse raamprogrammide mõjule Eestis.

Kell 10.00 algaval konverentsil tutvustab Peter Fisch (Teaduse Direktoraadi Evalveerimise ja monitooringu üksuse juhataja) 6. raamprogrammi järelhindamise ülesehitust ja tulemusi ning 7. raamprogrammi mõju-uuringute hetkeseisu. Naaberriikides Soomes ja Rootsis läbi viidud 6RP mõju hindamise uuringute tulemusi tutvustavad Net Effect Ltd ja VINNOVA esindajad Dr. Katri Haila ja Peter Stern.

Konverentsi teises pooles pööratakse tähelepanu 7RP Teaduspotentsiaali programmile, mis on Eesti jaoks olnud väga edukas – alates 2007. aastast on programmi raames Eestisse toodud ligi 121 miljonit krooni teadusraha. Programmi ja selle tulemusi tutvustab Euroopa Komisjoni vastava üksuse juhataja Jean-David Malo ning lisaks esinevad mitmed edukate teaduspotentsiaali projektide koordinaatorid.

Konverentsile saab registreeruda aadressil www.archimedes.ee/RPkonverents. Kodulehel on üleval ka täpne ajakava ja muu info.

Viimased uudised