Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Kosmos on täis Erasmus+ helkureid

Täna, 9.detsembril kaunistasid Sihtasutus Archimedese töötajad Kosmose Kino ees olevad puid ja põõsaid. Eheteks on Erasmus+ helkurid, mis on kõigile vabalt võtmiseks. Lumega kadus kaunis sära linnatänavatelt, kuid sihtasutuse kollektiiv otsustas Kosmose Kino esise täita helkurisäraga.

Erasmus programm ning selle järglane Erasmus+ on juba aastakümneid Euroopa Liidus soodustanud hariduse, koolituse ja noorsootöö eri valdkondade vahelist koostööd. Erasmus+ programm on avatud väga laialdasele sihtrühmale võimaldades välismaal õppida, praktikat teostada kui ka strateegilist koostööd teha nii kõrghariduses, kutsehariduses, üldhariduses kui täiskasvanuhariduses.

“Erasmus+ on olnud minu jaoks elumuutev – tänu sellele olen saanud palju reisida, õppida, kogeda ja see on andnud mu elule mõtestatuse,” kirjeldas hiljuti üks Eestis Erasmus+ koolitusel käinud türgi noormees. 

Sihtasutuse Archimedes enda rahvusvaheliste kõrgharidusprogrammide büroo juhataja ning endine erasmuslane Annela Hendrikson leiab samuti, et Erasmus+ on olnud nii tema kui ka paljude teiste inimeste elu muutnud. Annela usub, et igas ühes meis peaks särama vähemalt üks Erasmus+ kogemus, et avardada maailmapilti ja tõsta eneseusku.

Südamekujulised helkurid on mõeldud kõikidele inimestele, kes mööduvad või sinnakanti satuvad. Sihtasutus Archimedes on tänaseks olnud oma uutes Tõnismägi 11 kontoriruumides alles ühe kuu ja see on nende viis soovida kõigile imelist jõuluaega.

Viimased uudised