Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Kutsehariduse hindamisnõukogu võttis vastu sügissemestri akrediteerimisotsused

EKKA kutsehariduse hindamisnõukogu võttis vastu 2012. aasta teise hindamisperioodi akrediteerimisotsused arvutiteaduste, elektrotehnika ja energeetika ning mootorliikurite, laevanduse ja lennundustehnika õppekavarühmades.

14. detsembril 2012 toimunud hindamisnõukogu istungil arutati kokku 21 kooli õppekavarühma akrediteerimisettepanekut: 2 arvutiteaduste, 7 elektrotehnika ja energeetika ning 12 mootorliikurite, laevanduse ja lennundustehnika õppekavarühmas.

Hindamisnõukogu võttis aluseks õppekavarühma ja hindamiskomisjoni aruanded ning analüüsis hindamiskomisjonide poolt hindamisvaldkondadele antud hinnangute ning võtmetugevuste ja arenguvaldkondade vastavust akrediteerimisettepanekule.

Otsuse akrediteerida kooli õppekavarühm 6 aastaks võttis nõukogu vastu kokku  14 juhul: 5 elektrotehnika ja energeetika õppekavarühmas ning 9 mootorliikurite, laevanduse ja lennundustehnika õppekavarühmas.

Akrediteerimisotsus 3 aastaks võeti vastu 6 juhul – arvutiteaduste õppekavarühmas 1, elektrotehnika ja energeetika õppekavarühmas 2 ning mootorliikurite, laevanduse ja lennundustehnika õppekavarühmas 3 juhul.

Hindamisnõukogu võtab arvutiteaduste õppekavarühmas  hindamiskomisjoni poolt täiendatud aruande alusel ühe otsuse vastu 21. detsembril 2012.
Kutsehariduse hindamisnõukogu 14.12.2012 istungi protokolliga on võimalik tutvuda siin.

Hindamisnõukogu otsuste, koolide õppekavarühmade enesehindamise aruannete ning hindamiskomisjonide aruannetega saab tutvuda EKKA andmebaasis.
Lisainfo:

Marge Kroonmäe

hindamisekspert/ programmi koordinaator

marge.kroonmae@archimedes.ee

tel 640 0456, 5078 423

Viimased uudised