Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Kutsume kõiki huvilisi haridusprojektide näitusele EXPRO 2006 Socrates & Leonardo. 22. novembril Tallinnas, Lillepaviljonis, Pirita tee 26

Kutsume osalema meie suurüritusele “Hariduskoostöö EXPRO 2006! Socrates ja Leonardo projektitulemuste näitus Tallinnas, 22. novembril!

Nagu 2005. aastal sai algust tehtud, korraldame ka sel aastal meie projektitulemuste näituse EXPRO 2006. Seekord toimub see koostöös Eesti Leonardo Keskusega.

Käesoleva aasta sügisel lõpetavad Euroopa hariduskoostööprogramm SOCRATES ja kutseharidusprogramm LEONARDO DA VINCI senisel kujul oma tegevuse, sest järgmisest aastast alustab uus ja kogu hariduse valdkonda hõlmav programm, mille nimeks saab Euroopa elukestva õppe programm (2007-2013).

Selle sündmuse tähistamiseks ootame kõiki huvilisi 22.novembril Socrates ja Leonardo projektitulemuste näitusele, mis toimub Tallinnas, Lillepaviljonis, Pirita tee 26.

Näitusel on esindatud nii Socrates allprogrammide Grundtvig, Comenius, Erasmus, Minerva, Lingua kui ka programmi Leonardo raames läbi viidud haridusprojektid. Tulemusi tutvustavad ja infot jagavad projektijuhid ise. Lisaks projektitulemuste väljapanekule on kogu päeva vältel avatud “Infopada”, kus jagatakse teavet programmide võimaluste kohta ning päeva lõpus tunnustatakse parimaid projekte.

Lisainfo tel 696 2410 või socrates@archimedes.ee.

Vaata ka eelmise aasta EXPRO kohta pildis ja sõnas allpool toodud lingil klikates.

Vaata ka: http://www.socrates.ee/

Viimased uudised