Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Noored õpetajad asuvad arutlema, kas koolis on kohta loovusele

Tallinna Ülikool korraldab 27. oktoobril arvult kolmandaid noorte õpetajate mõttetalguid, sedakorda on talgute põhiteemaks loovus ja loovuse toetamine koolis, koondudes pealkirja alla „Jäljendajast
loojaks“.

Talgute juhtmõttele toetuva avaloengu peab Tartu Ülikooli Teaduskooli direktor  ja andekuse uurija Viire Sepp, kes küsib oma ettekandes, kas koolis on kohta loovusele. Ettekandele järgnevad erinevad loovuse teemaga seotud töötoad, kus noored õpetajad ja õpetajaks õppijad saavad otsida ja leida loovust nii iseendas kui ka jagada mõtteid ja ideid, kuidas muuta õppimine ja õpetamine loovamaks ning õpilast enam toetavamaks. Omapoolseid ideid jagavad töötubades kogenud koolitajad, õppejõud ja loovad inimesed: Aivar Simmermann, Kaia Köster, Ilona Sillak, Katrin Roosileht ja Marju Tark. Mõttetalgutel kogetu võtab õhtul loovalt kokku Eesti Luguteater.

Mõttetalgud toimuvad neljapäeval, 27. oktoobril Tallinna Ülikoolis.  Täpsem ajakava asub siin. Registreerimine mõttetalgutele on avatud kuni 20. oktoobrini e-posti teel: tniin@tlu.ee.

Mõttetalguid toetab Euroopa Sotsiaalfondist rahastatav haridusteaduse ja  õpetajakoolituse edendamise programm Eduko.

Lisainformatsioon:
Katrin Poom-Valickis
TLÜ Kasvatusteaduste Instituudi dotsent
telefon: 505 7532
e-post: katrinpv@tlu.ee

Teate edastas:
Monika Maamägi
programmi Eduko koordinaator
Tel 699 9394, 527 8037
monika.maamagi@archimedes.ee
http://eduko.archimedes.ee

Viimased uudised