Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Noortekonverents lennutab päevaks välismaale

Sellel laupäeval, 10. novembril 2012 toimub Nokia Kontserdimajas Tallinnas noorte haridus- ja karjäärikonverents „Sinu võimalused – väliskogemus”, mis võtab sihikule haridus- ja karjäärivalikud välismaal.

„Konverents pakub 12 omanäolise esineja ja 3 tulise diskussiooniga osalejatele inspireerivat päeva,“ ütles konverentsi projektijuht Laura Hütt, lisades, et konverentsile „Sinu võimalused – väliskogemus“ on oodatud eelkõige keskkoolinoored ja tudengid, kes seisavad silmitsi tulevikuvalikutega, kuid muidugi on teretulnud kõik huvilised.

Hüti sõnul pakub päev võimalikult erinevaid vaatenurki väliskogemusest. „Meil on esinejaid, kes jagavad välisülikoolis õppimiskogemust, räägivad laias ilmas vabatahtlikuks olemisest ja piiri taga töötamisest,“ lausus projektijuht. Ta selgitas: „Esinejate seas võib leida tuntud nimesid nagu Riina Varts, Valdur Laid, Peeter Koppel, Andres Arrak, Ott Pärna ja paljud teised.“ Projektijuhi arvates on kirsiks tordil see, et erinevate eluvaldkondade inimesed lahkavad noorte võimalusi nii kodumaal kui ka piiri taga ning avavad seda, kuidas välismaal kogetut kodumaal rakendada.

Konverentsi korraldavad Dream Foundation, SA Innove, SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo ja Eesti Europassi Keskus.

Konverentsi päevakava ja registreerimine www.voimalused.ee

Lisainformatsioon:

Laura Hütt
laura@voimalused.ee

58 09 22 44

Viimased uudised