Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Noortevaldkonna aasta koolitaja tiitli pälvis Hannes Sildnik

Aasta koolitaja tiitliga tunnustas SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari rahvusvahelise noorsootöö õppejõudu ja pikaajalist noortevaldkonna koolitajat Hannes Sildnikku. Sildnik valiti kaheksa konkursile esitatud kandidaadi seast.

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo juhataja Reet Kosti sõnul on Hannes Sildnik tunnustust väärt seoses saavutustega nii noorsootööalase koolituse edendamisel Eestis kui noorteinfo koolitajate arendamisel rahvusvahelisel areenil. „Lisaks noorsootööalase õppe edendamisele Tallinna Pedagoogilises Seminaris panustab Sildnik noorsootöötajate täiendkoolitusse ja õppematerjalide arendamisse. Ka on ta välja töötanud rahvusvahelise noorsootöö e-õppe kursuse“, avas Kost põhjuseid, miks just Sildnik tiitli pälvis.

Hannes Sildniku tunnustuskonkursile esitanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari noorsootöö ja täiendusõppe osakonna juhataja Luule Press tõi oma ettepanekus välja tema pikaaegse kogemuse noortevaldkonna koolitajana nii formaal- kui mitteformaalses õppes. „Sildniku põhiline koolitusvaldkond Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris on rahvusvaheline noorsootöö Eestis ja Euroopa Liidus, lisaks on ta seotud väga mitmete muude projektidega noortevaldkonnas. Ta oskab oma koolitusprojektide läbiviimiseks luua suurepäraseid meeskondi ja koostöövõrgustikke“, seisis ettepanekus.

Sildnik ise rõõmustas tiitli üle. „See koolitusaasta on minu jaoks olnud väga tihe nii Eestis kui rahvusvaheliselt tegutsedes. Mul on väga hea meel, et minu tegemisi on märgatud“, sõnas Sildnik tiitlit vastu võttes.

Noortevaldkonna aasta koolitaja nominentideks esitati ka Harald Lepisk, Ülly Enn, Maris Pajula, Jana Kukk, Külli Salumäe, Marju Marga ja Piret Jeedas.

Aasta koolitaja valimisega tehti noortevaldkonnas algust 2010. aastal.

Noortevaldkonna koolitajate kogukonna arengut toetab SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti Vabariigi kaasrahastusel ellu viidava programmi „Noorsootöö kvaliteedi arendamine“ toel.

Lisainfo:
Ülly Enn
ESF programm „Noorsootöö kvaliteedi arendamine“ koolitajate koolituse koordinaator
Tel: 5127443
SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo
ully.enn@archimedes.ee
www.mitteformaalne.ee

Viimased uudised