Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

OHHOO! konkurss otsib ägedaid haridusideid

OHHOO! on ägedate haridusideede konkurss, mis otsib lastaedadest ja üldhariduskoolidest üle Eesti nutikaid ideid, toredaid traditsioone ja pühendunud inimesi. Auhind kuni 3000 eurot on mõeldud võiduprojektide arendamiseks.

“Sel korral otsime näiteid järgimist väärt koostööst koolide ja lasteaedade ning erinevate osapoolte vahel,” selgitas OHHOO! konkursi korraldaja Monika Maamägi sihtasutusest Archimedes. “Haridusasutus ei ole kunagi saar keset ookeani. On oluline tähele panna neid, kes kasutavad parema hariduse pakkumiseks erinevaid ühiskonnas saada olevaid võimalusi,” lisas ta. Maamägi rõhutas, et koostööd võivad teha nii haridusasutused omavahel kui ka näiteks kodanikeühendustega, ettevõtetega või teadusasutustega.

2011. aastal valis žürii OHHOO! konkursile esitatud 233 kandidaadi seast võitjaks Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi informaatikaõpetaja Edmund Laugassoni. Lisaks jagunes rahaline auhind veel Pärnu Hansagümnaasiumi õpilaste ja õpetajate, Põlvamaa Krootuse põhikooli ning MTÜ Rosma Haridusselts vahel.

Konkursile võib esitada tõhusaid koostöönäiteid, mis on seotud koolieelsete lasteasutuste, põhikoolide ja gümnaasiumidega. Auhinnafond 3000 eurot, mille jagunemise otsustab žürii, on mõeldud koostööprojekti arendamiseks või uue välja töötamiseks.

Kandidaatide esitamise veebivorm ning täpsem info aadressil www.ohhoo.ee

OHHOO! konkurssi korraldab haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programm Eduko. Programmi viib ellu SA Archimedes ja rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainformatsioon:
Monika Maamägi
SA Archimedes, Eduko büroo
Tel 699 9394, 52 78 037
ohhoo@ohhoo.ee
www.ohhoo.ee

Viimased uudised