Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Osale leiutajate juhendamise koolitusel 30. septembril!

30. septembril kell 10 – 17 toimub Tallinna Õpetajate majas (Raekoja plats 12) õpilasleiutajate juhendajate koolitus, kuhu on oodatud kõik õpetajad, kes soovivad täiendada oma teadmisi leiutamisest ja paremini noori leiutajaid juhendada.

Koolitus aitab õpetajatel oma edaspidises töös õpilasi erinevates loovülesannetes paremini juhendada ja suunata, andes lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktilisi juhiseid ja nõuandeid.

Koolitusel antakse ülevaade leiutamisest kui protsessist – tutvustatakse leiutamise erinevaid etappe (ideede genereerimine, sihtgrupi määratlemine, tootearendus), räägitakse leiutamisest inseneri pilgu läbi ning patenteerimisest ja intellektuaalse omandiga seonduvast.

Lisaks teoreetilistele loengutele kasutatakse koolitusel erinevaid aktiviseerimisvõtteid, mis aitavad materjali omandamist hõlbustada ja mida saab edaspidi kasutada õpilaste juhendamisel.

Koolitusel osalemine on tasuta, kohustuslik on eelregistreerumine, mida saab teha koolituse veebilehel. Registreerunud õpetajatele, kes tulevad koolitusele väljastpoolt Tallinna, kompenseeritakse transpordikulud.

Koolitus viiakse läbi seoses õpilasleiutajate riikliku konkursiga, kuhu oodatakse kõiki õpilasi oma ideid saatma kuni 31. oktoobrini. Rohkem infot leiate koolituse koduleheküljelt.

Lisainfo: Margit Lehis, leiutajate juhendajate koolituse ning õpilasleiutajate konkursi korraldaja, tel 730 0335, 520 3270; e-post margit.lehis@archimedes.ee.

 

 

 

Viimased uudised