Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Praxise mõttehommik: Kuidas tagada pedagoogilise praktika kvaliteet?

Poliitikauuringute Keskus Praxis koostöös Eduko bürooga korraldab 2. aprillil kella 10.00-13.30 Tallinnas Õpetajate maja Hansasaalis (Raekoja plats 14, Tallinn) mõttehommiku „Kuidas tagada pedagoogilise praktika kvaliteet?“. Mõttehommikul tutvustatakse värsket pedagoogilise praktika uuringut ja arutletakse ühiselt pedagoogilise praktika kvaliteedipõhimõtete üle.

Poliitikauuringute Keskus Praxis viis ajavahemikus juuni 2011-veebruar 2012 kuues õpetajaharidust pakkuvas kõrgkoolis läbi 15 õppekava pedagoogilise praktika korralduse ja finantseerimismudelite analüüsi. Eduko programmi raames töötav pedagoogilise praktika arendamise töörühm on välja töötamas pedagoogilise praktika arendamise kava. Kavas soovitakse defineerida kvaliteetse pedagoogilise praktika põhimõtted. Kohtumisel tutvustatakse nii uuringu tulemusi kui pedagoogilise praktika kvaliteedi tagamise põhimõtteid ja toimub arutelu.

Mõttehommikule registreerimine kuni 29.03 siin.

Mis on Praxise mõttehommikute sari? Praxise mõttehommikutel tutvustatakse värskelt valminud ning veel avaldamata poliitikaanalüüse, olulisemaid järeldusi ning soovitusi poliitikate arendamiseks. Seejärel toimub seotud teemal modereeritud diskussioon valdkondlike ekspertide, kodanikuühiskonna organisatsioonide ja poliitikakujundajate osalusel. Iga mõttehommiku kohta valmib ka kokkuvõttev arutelu peamistest tulemustest. Mõttehommikute teemad on jälgitavad ka blogikeskkonnas.

Uuringut „Pedagoogilise praktika analüüs kuues kõrgkoolis“ rahastas Sihtasutus Archimedes ESF programmi Eduko kaudu.

Lisainfo:
Laura Kirss, SA Poliitikauuringute Keskus Praxis, laura.kirss@praxis.ee
Liis Revell, SA Archimedes, Eduko koordinaator, liis.revell@archimedes.ee

Teate edastas:
Monika Maamägi
SA Archimedes, Eduko koordinaator
Tel 699 9394
monika.maamagi@archimedes.ee

Viimased uudised