Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Programmil Euroopa Noored valmis veebiraamat

Aastaraamatu traditsioon on SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroos sama pikk, kui büroo eluiga. Nagu varasematelgi aastatel, leiate aastaraamatust 2009. aastal aset leidnud projektinäited, ülevaate rahastatud projektidest ja toimunud väliskoolitustest ning ka statistika osa.

Täiesti teistsugune on seekord aastaraamatu formaat. Nimelt on see hoopiski veebipõhine ja projektinäidetega saab tutvuda videote abil. Veebiraamatu lahenduse valisime nii uuendusliku idee kui keskkonna säästmise võimaluse tõttu ning ka seepärast, et kasutada noortele sobivat meediumi.

Projektilugude videos esitamise kasuks otsustasime, kuna noored ise aina enam infot just video vahendusel tarbivad ja aina rohkematest projektidest teevad projektitegijad juba omal algatusel videoklipid. Osaliselt on videod noorte endi tehtud klippidest kokku pandud, teisalt aga intervjuud projektitegijatega.

Loodame, et projektivideod on aastaraamatuga tutvujatele huvitav ja teistsugune viis teada saada, mida põnevat programmi Euroopa Noored raames 2009. aastal ette võeti ning annavad inspiratsiooni aina uuteks ja innovaatilisemateks projektideks.

Aastaraamatu leiate: http://euroopa.noored.ee/aastaraamat2009

Viimased uudised