Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Rakenduskõrghariduse õppeinfrastruktuuri infopäevad 1. ja 3. veebruaril

Alameetme üldeesmärgiks on tõsta tehnoloogiainvesteeringutega rakenduskõrghariduse kvaliteeti. Rahastatakse uute õppelaborite loomist või vananenud õppeaparatuuri asemel kaasaegse soetamist, mis kokkuvõttes soodustab kõrgkoolis praktilise töö läbiviimist.

Sihtasutus Archimedes avas taotlusvooru 25. jaanuaril 2010. a ja eeltaotluste vastuvõtmine lõpetatakse 15. märtsil (postitempli kuupäev). Eeltaotlused esitatakse kas paberkandjal allkirjastatuna koos elektroonilise koopiaga SA Archimedes Tartu kontorisse Väike-Turu 8 või digitaalallkirjastatuna meiliaadressile str@archimedes.ee.

Rakenduskõrgharidusõppe õppeinfrastruktuuri avatud toatlusvooru infopäevad toimuvad:

  • 1.02.2010 algusega kell 13 Tartus, SA Archimedes Väike-Turu 8 (I korrus)
  • 3.02.2010 algusega kell 11 Tallinnas, Tallink City Hotel A. Laikmaa 5 (II korrus, nõupidamisteruum 1+2)

Infopäevale palume registreeruda hiljemalt 29.01.2010 veebivormi kaudu.

Täpsem informatsioon on kättesaadav klikkides siia või võttes ühendust Mariann Saalistega (mariann.saaliste@archimedes.ee, tel 730 0507)

Alameede on üheks osaks meetmest rakenduskõrgharidusõppe ja õpetajakoolituse õppeinfrastruktuuri kaasajastamine, mis omakorda kuulub Euroopa Liidu struktuuritoetuste “Majanduskeskkonna arendamise rakenduskava” prioriteetsesse suunda “Eesti teadus- ja arendustegevuse konkurentsivõime tugevdamine teadusprogrammide ja kõrgkoolide ning teadusasutuste kaasajastamise kaudu”.

Meedet rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist. Meetme määrus on kättesaadav Riigi Teatajas (RTL, 20.05.2009, 43, 588).

Viimased uudised