Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

SA Archimedes ja Eesti Teadusagentuur jagavad partneritega Ettevõtlusnädalal infot rahastus- ja koostöövõimaluste kohta

Ettevõtlusnädal on suurim ettevõtlusfestival, mis toimub oktoobri esimesel nädalal kõikjal üle Eesti. Eesti Teadusagentuuri, SA Archimedese, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, ADAPTERi ja MAK-võrgustiku koostöös toimuvad neljas Eesti linnas ettevõtjatele mõeldud infoseminarid.

Võrus, Tartus, Tallinnas ja Jõhvis toimuvate seminaride käigus tutvustatakse lähemalt ettevõtete ja teadusasutuste koostöö toetamiseks mõeldud meedet NUTIKAS. Selle tutvustuse raames jagavad oma kogemusi ka toetust taotlenud ettevõtted. Samuti antakse ülevaade, millistes Horisont 2020 osades saavad ettevõtted osaleda ja esitletakse konkreetselt ettevõtetele suunatud toetusskeeme.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus tutvustab ettevõtte arenguprogrammi ning Adapter.ee samanimelist portaali, mis toob kokku teadusasutused ja ettevõtjad. Lisaks jagatakse seminaridel teavet teadus- ja tehnoloogiapakti osas ning räägitakse sellestki, kuidas koolid ja ettevõtted saavad omavahel koostööd teha. Pärast ettekandeid toimuvad huvilistele konsultatsioonid.

Infoseminarid toimuvad:

Võrus (Stedingu kohvik, Stedingu maja, Kreutzwaldi 15, Võru), esmaspäev 1. oktoobril algusega kell 15:00. Info ja registreerumine SIIN.
Tartus (Dorpati konverentsikeskus, Petersoni saal, Turu 2, Tartu), teisipäeval 2. oktoobril algusega kell 14:00. Info ja registreerumine SIIN.
Tallinnas (SEB innovatsioonikeskus, Tornimäe 2, Tallinn), kolmapäeval 3. oktoobril algusega kell 13:00. Info ja registreerumine SIIN.
Jõhvis (Kaubanduskeskus Tsentraal, Keskväljak 4, Jõhvi), reedel 5. oktoobril algusega kell 13:00. Info ja registreerumine SIIN.

Lisainfo:
Sven Paulus
Kommunikatsioonispetsialist
Eesti Teadusagentuur
sven.paulus@etag.ee

Helena Alekand
Kommunikatsioonispetsialist
Sihtasutus Archimedes
helena.alekand@archimedes.ee

“Rakendusuuringute toetamine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades” (NUTIKAS) on toetusmeede, mida jagab SA Archimedes koostöös Eesti Teadusagentuuriga eesmärgiga toetada ettevõtete ja teadusasutuste koostööd. Meetmest taotletav toetus aitab Eesti äriregistrisse kantud ettevõtetel tellida ülikoolidelt ja teadusasutustelt rakendusuuringuid või tootearendusprojekte, mis sobituvad nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondadesse.

NUTIKAS toetusmeedet rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Viimased uudised