Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

SA Archimedes juhatuse liikmena jätkab Rait Toompere

Sihtasutuse Archimedes nõukogu tegi avaliku konkursi võitnud Rait Toomperele ettepaneku sõlmida ametileping järgmiseks viieks aastaks.

Archimedese nõukogu esimees ja haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Indrek Reimand kommenteeris, et nõukogu otsustas pärast kandidaatide visioonide ülevaatamist anda üksmeelselt praegusele juhatuse liikmele volitused jätkata senist tööd.
„Sihtasutus Archimedes on teinud head tööd Eesti haridus-, teadus- ja noorteorganisatsioonide rahvusvahelise koosöö arendamisel ja rahastamisel ning nõukogu hindas kõrgelt Rait Toompere panust selle saavutamisel. Kuid uute suurte ülesannete lahendamine seisab ees – tänavusest käivituvad uued strateegiad ja uus rahastusperiood – mis tähendab, et meie ootus Archimedesele on edaspidigi väga kõrge,“ lisas Reimand.

Esiplaanil juhatuse liikmed Rait Toompere ja Eve Sild. Foto: SA Archimedes talvepäev 2013

Sihtasutuse Archimedes juhatuse esimees Rait Toompere sõnas, et peamiseks motivatsiooniks jätkata on head tulemused ja head koostöösuhted sihtasutuse partneritega.”Koostöö Haridus- ja teadusministeeriumiga ning Euroopa Komisjoniga on läbi aastate olnud äärmiselt konstruktiivne,” lisas Toompere.

Sihtasutus Archimedes loodi sõltumatu asutusena 1997. aastal rahvusvaheliste haridus- ja teaduskoostööprogrammide menetlemiseks Eestis. Tänaseks on Archimedesest saanud Eesti ja Euroopa Liidu haridust ning teadust vahendav struktuur ning kõrghariduse akrediteerimise ja kvalifikatsioonide tunnustamise korraldaja.

Teate edastas:
Eero Loonurm
Kommunikatsioonijuht
e-post: eero.loonurm@archimedes.ee
tel: +372 697 9225

Viimased uudised