Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

SA Archimedese kaudu avaneb kõrgkoolidel võimalus saada innovaatilistele projektidele eurotoetust

20. mail avaneb alameetme “Kõrgkooli innovatsioon” taotlusvoor, mille mahuks on üle 1,4 miljoni euro Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi toetusraha.

Taotlusi saavad esitada kõrgkoolid ja kõrgkoolide pidajad eesmärgiga juurutada uuenduslikke lahendusi nii tasemeõppes kui täiskasvanute tööalase koolituse läbiviimisel, samuti ka õppe üldisel korraldamisel. Uuenduslikud lähenemised võivad olla seotud IT-lahendustega, õppemeetoditega, õppetöö korraldamisega kui ka säästlike tehnoloogiate kasutamisega.
Ühe projekti kohta võib taotletav toetus olla minimaalselt 20 000 ja maksimaalselt 300 000 eurot.

Toetuse andmise juures on oluline mitme organisatsiooni koostöö. Taotlejatel on võimalik kaasata projekti partnereid nii erasektorist kui ka teistest kõrgkoolidest.

Taotluste esitamise tähtaeg SA Archimedesesse on 6. juuli ning täpsem teave taotlusvooru kohta avaneb 20. mail SA Archimedese kodulehelt archimedes.ee/struktuurifondid

Taotlusvooru tutvustamiseks toimuvad huvilistele infopäevad 16. mail Tallinnas ja 19. mail Tartus. Täpsem info siin: http://str.archimedes.ee/et/struktuurifondid/Infopaevad/Korgkooli-innovatsiooni-alameetme-infopaev

Viimased uudised