Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Study in Estonia turunduskampaania pääses mainekal PIEoneer Awards konkursil finalistide sekka

Tänavu neljandat korda toimuv PIEoneer Awards on globaalne konkurss, kus tunnustatakse uuenduslikke lahendusi ning saavutusi rahvusvahelise hariduse areenil. Study in Estonia turunduskampaania õpinguid alustavate välistudengite tervitamiseks valiti 8 finalisti sekka kategoorias Marketing Campaign of the Year.
 
PIEoneer Awards konkurssi korraldab Londonis asuv meedia-, üritus- ja värbamisfirma The PIE (Professionals in Higher Education), mille ümber on aastatega kasvanud globaalne rahvusvahelise hariduse kogukond. The PIE koondab muuhulgas rahvusvahelise hariduse valdkonna uudiseid veebilehel thepienews.com, avaldab 4 korda aastas ajakirja The PIE Review ning ühendab valdkonnas toimetavaid spetsialiste üle kogu maailma. 
 
Tänavusel konkursil on kokku 18 kategooriat. Lisaks aasta turunduskampaaniale valitakse parimad ka näiteks järgmistes kategooriates: majutuskogemuse pakkuja, mitmekesisuse toetaja, parim haridusagentuur, silmapaistev panus rahvusvahelise hariduse valdkonda, rahvusvaheline vilistlane, era- ja avaliku sektori koostöö, jne.
 
Aasta turunduskampaania kategoorias on Study in Estonia konkurentideks peamiselt UK ja USA ülikoolid ja organisatsioonid, ent samuti ka üks Saudi-Araabia ülikool:
 
  • Houghton Mifflin Harcourt (US) – Carmen Sandiego: Fearless Kids Around the World
  • King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) (Saudi Arabia) – Bring Your Future Into Focus
  • Londonist DMC (UK) – Londonist On Tour
  • UCL (UK) – Disruptive Discoveries #MadeAtUCL
  • University of California (US) – UCEAP Changed Me
  • University of Hertfordshire (UK) – Keep Communicating
  • University of Portsmouth and International College Portsmouth (ICP) (UK) – #MySTEMjourney

 

Study in Estonia esitas konkursile sügisel õpinguid alustanud välistudengitele kingitud tervituskottide kampaania. Möödunud aastal said tervituskoti rekordilised 3500 välistudengit. Tervituskotid sisaldasid lisaks kasulikule infomaterjalile ka Eesti külma ja pimeda ilmaga hakkama saamiseks tarvilikke esemeid. Tervituskottide jagamise eesmärk on anda välistudengitele Eestisse saabumisel positiivne kogemus ja vahendid uues riigis kohanemiseks ning meie elukorralduses orienteerumiseks. Tervituskottide laiem eesmärk on aidata kaasa sügavama suhte tekkimisele Eestiga, et peale lõpetamist tahaksid talendid siia edasi ka tööle jääda. 

Möödunud aasta tervituskottide kampaaniast saab lähemalt lugeda Archimedese kodulehel.

PIEoneer Awards 2020 auhinnatseremoonia toimub septembris. Traditsiooniliselt Londonis aset leidnud sündmus toimub tervislikel kaalutlustel seekord hoopis virtuaalselt. Kõikide kategooriate ja finalistidega saab tutvuda PIEoneer Awards kodulehel

 

Lisainfo:

Eero Loonurm
Välisturunduse agentuuri juhataja
Tel 730 0715

Viimased uudised