Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Toimus Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri Hindamisnõukogu uue koosseisu esimene istung

Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuuri Hindamisnõukogu uue koosseisu esimesel istungil, 16.-17. märtsil, valiti hindamisnõukogu esimees ja aseesimees, tehti täpsustavaid muudatusi hindamisregulatsioonidesse ja arutati Sisekaitseakadeemia institutsionaalse akrediteerimise tulemusi.

Hindamisnõukogu uues koosseisus jätkab 7 liiget eelmisest koosseisust, 6 liiget on uued. Hindamisnõukogu esimeheks valiti Jakob Kübarsepp ning aseesimeheks Tõnu Meidla.

Istungil võeti vastu täpsustavad muudatused hindamisregulatsioonidesse – „Üleminekuhindamise ja õppekavagruppide kordushindamise nõuetesse ja läbiviimise korda“ ning „Õppe kvaliteedi hindamise juhendisse“.

Hindamisnõukogu arutas ka institutsionaalse akrediteerimise põhimõtete ja korra muudatusettepanekuid, mis tulenesid esimese akrediteerimise kogemusest. Ettepanekute arutelu otsustati jätkata järgmisel hindamisnõukogu istungil. Keskseks päevakorrapunktiks oli Sisekaitseakadeemia institutsionaalse akrediteerimise hindamistulemuste arutelu. Nõukogu otsustas hindamisaruande komisjonile täpsustamiseks tagasi saata. Tagasisaatmise põhjuste ning istungi käiguga on võimalik tutvuda siin.

Lähem info:

Hillar Bauman

hillar.bauman@archimedes.ee

Viimased uudised