Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

SA Archimedes koduleht on uuenenud

Sihtasutuse Archimedes veebileht on alates tänasest muutunud. Uuendatud veebileht on muudetud kasutajasõbralikumaks, vajalik info on toodud sihtgruppidele lihtsamalt leitavaks ning nüüdsest on kodulehele loodud ka mobiili- ja tahvlivaade.

Avalehel on võimalik jõuda kõige olulise juurde nii agentuuride kaudu (viis agentuuri menüüribal) kui ka valdkondade kaudu (pildiikoonid lehe allosas). Kõige aktuaalsema materjali alates uudistest lõpetades blogipostitusteni leiate päises olevast pildimosaiigist kui ka lehe alumises osas olevatest loenditest.
Esilehele tõime ka sellised uuendused nagu Facebooki kanali uudised kui ka dokumentide saatmise veebivormi.

Kõige ülevaatlikuma pildi saamiseks ühe hetkega on loodud punane menüüriba, mille leiab nii avalehel kui mis tahes sisulehel viibides just lehe kõige ülemises osas oleval punasel menüüribal. Nii on võimalik ümber orienteeruda näiteks noorteprogrammidelt akadeemilisele tunnustamisele või siis hariduse kvaliteedi teemadelt struktuuritoetustele.

uus_veeb_16

Tahvlimobiilivaated2016

Tahvli- ja mobiilivaated uuendatud sihtasutuse veebilehele. Veebiarendaja: bitweb.ee

Oleme teadlikud sellest, kuivõrd erinev näeb uuendatud veebileht välja võrreldes selle versiooniga, millega on harjunud meie sihtgrupid ja koostööparnerid alates viimasest veebiuuendusest 2011. aastal. Ometigi mõistsime, et lisaks turvanõuete tõstmisele ning tehnilistele uuendustele oli aeg küps ka teisteks muutusteks. Veeb vajas suurema tähelepanu toomist just valdkondadele ja agentuuridele ning mobiili- ja tahvlivaadet. Kommunikatsiooniosakond jätkab veebiarendust ning toob regulaarselt sisse uuendusi.

Kõik tagasiside ning ettepanekud on oodatud e-posti aadressil: eero.loonurm@archimedes.ee.
Kõik sihtasutuse üksuste iseseisvad veebid (Struktuuritoetuste agentuur, kõrghariduse välisturundus Study in Estonia ja mitmed teised) jäävad tegutsema muutumatult.

Loodame, et uuendatud veebi abil saame veelgi edukamalt olla toetuspunkt, mille abil liigutada Eesti haridus- ja teadusmaailma.

Teate edastas:
Eero Loonurm
Kommunikatsiooniosakonna juhataja
e-post: eero.loonurm@archimedes.ee

Viimased uudised