Sihtasutus Archimedes Kontakt Otsi

Welcome Bag Eestisse saabunud uutele välistudengitele

Study in Estonia jagas septembris õpinguid alustanud uutele välistudengitele traditsioonilise tervituskoti, kus sees helkur, pastapliiats, raamat „Survival Guide for International Students in Estonia“ ja muud infot, mis Eestis õppeaastat alustava välismaalase jaoks tarvilik.

Tervitusmaterjalid jõudsid kõigile seitsmele ingliskeelsetele õppekavadele välistudengeid vastuvõtvale ülikoolile (avalik-õiguslikud ning Estonian Business School) ja lisaks said materjalid veel Tartu Kõrgem Kunstikool, Eesti Lennuakadeemia, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Eesti Infotehnoloogia Kolledž, Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Sisekaitseakadeemia ja Euroakadeemia.

Study in Estonia

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengid koos koordinaator Danel Jantraga

Study in Estonia

Eesti Lennuakadeemia uue Erasmuse tudengid koos ülikooli esindajatega

Study in Estonia

Tallinna Tehnikaülikooli uued välistudengid rahvusvaheliste suhete osakonna kontoris

Study in Estonia

Tartu Kõrgem Kunstikool ja uued Erasmuse tudengid

2012. aasta kraadiõppe- ja vahetustudengite vastuvõtunumbrid ei ole veel ametlikult teada. Eelmisel õppeaastal õppis Eesti kõrgkoolide tasemeõppes ligi 1600 välistudengit ning eri kõrgkoolides ligi 1000 vahetustudengit. Lühematel talve- ja suvekursustel õppis 2012. aastal veel üle 600 välistudengi.

Study in Estonia on Eestit kui kvaliteetset kõrgharidusvõimalusi pakkuvat maad tutvustav koostööprojekt. Tegevustes osalevad kõik Eesti kõrgkoolid, kus võimalik õppida vähemalt ühel täies mahus inglise keeles õpetataval ja rahvusvaheliselt tunnustatud tasemeõppe kaval. Study in Estonia tegevusi koordineerib SA Archimedes ja seda rahastab doktoriõppe ja rahvusvahelistumise edendamise programmi DoRa raames Euroopa Sotsiaalfond.

 

Lisainfo:
Eero Loonurm
Sihtasutus Archimedes
Kõrghariduse arenduskeskuse välisturunduse spetsialist
Eero.Loonurm@archimedes.ee
6979230

Eesti kõrghariduse välisturunduse koduleht Study in Estonia

Best Marketing – “Soe tervitus Eestis õppivatele välistudengitele: Welcome Bag

Minister kohtus Eestis õppivate välistudengitega

Viimased uudised